Можливо ця стаття буде цікава майстрами-початківцям, та й просто клієнтами. Ви повинні розуміти, що робить майстер у той чи інший момент, що за чим слідує, чим покриває та інше.
Ось Ви прийшли і сіли у крісло до майстра:
- Обробка рук антисептиком
Це може бути рідкий антисептик або у вигляді гелю. Усі антисептики мають характерний запах. Якісь дуже близькі запахом до спирту, якісь перебиваються ароматизаторами. Але однаково відчувається спиртова нотка.
- Зняття гель-лаку
Якщо ви робите з подальшим покриттям, то гель-лак знімається фрезою. Дискомфорту під час будь-яких процедур з манікюру не повинно бути! Обов’язково запам’ятайте це. Так, буває може трохи припекти під час зняття від фрези, одразу говоріть про це майстру. Навіть якщо відчуваєте тепло, все одно говоріть про відчуття. Майстер або обробить цю зону в інший спосіб, або зменшить швидкість апарату. Що спочатку наноситься топ або база читайте у цій статті https://rhythmsdance.com.ua/shho-spochatku-nanositsya-top-abo-baza-vse-vid-a-do-ya/.
- Опила форми
Тут теж не повинно бути больових відчуттів та дискомфорту. Найнебезпечніше на цьому етапі це випилювання точки вросту нігтів. На жаль, Ви так не зможете визначити, правильно діє майстер чи ні. Тут не можна сильно і довго пиляти бічні сторони нігтів, саме на це варто звернути увагу.
- Манікюр
На цьому етапі, швидше за все, Ви можете відчувати дискомфорт або біль. Цього не повинно бути! Ще раз повторюся, при будь-яких неприємних відчуттях, навіть найменших, Ви повинні повідомити майстра про це. Якщо це класичний манікюр, то нігтьова пластина в безпеку повністю, а якщо комбінований чи апаратний, то варто бути пильними та уважними.
- Покриття
Спочатку покривається база, вона переважно прозора. Є й основи з відтінками під натуральний колір нігтів, її використовують майже завжди під френч. Називається камуфляж. Далі йде колір, він покривається завжди у два шари, навіть якщо колір дуже насичений, не просвічує та інше. Завжди колір має бути у два шари. Якщо майстер покриває в один шар, він заощаджує час і скорочує швидкість процедури, тим самим заощаджує якість роботи. Далі топ, або ще називають фініш. Покривається рівно в один шар, тут нічого складного.
В основному припікає або печеться база, цього не повинно бути! Допускається максимум легке тепло, і це не бажано це відчувати. При дискомфорті або болі витягуємо руку з лампи і перевертаємо долонькою догори, щоб покриття не скло. І знову говоримо про цього майстра. Колір не відчувається, дискомфорту не повинно бути. Топ теж не завдає болю. Єдине, при сушінні може відчуватися теплом матовий топ. Це дозволяється.
- Олія та крем
Шкіра та нігтьова пластина відчуває під час манікюру великий стрес, і після цього її треба заспокоїти. Олієм зволожуємо кутикулу, зона навколо нігтьової пластини, а кремом ручки. У салонах економ та середнього класу це входить у вартість процедури, якщо Вам нічого не запропонували з цього, попросіть самі.